Історія створення бренду Lanavitta наповнена теплим вітром, стрункими кипарисами та італійськими традиціями.

А ще вона підсилена нашою давньою мрією організувати виробництво натуральних пледів в Україні. Ця мрія стала реальністю у 2018 році разом із створенням у місті Суми сучасного виробництва пледів, оснащеного оригінальним італійським обладнанням.

Сьогодні Lanavittа − виробник пледів, який одним із основних принципів своєї роботи ставить свідоме ставлення до природних ресурсів. Ми за гармонійне співіснування людини і природи. Наші пледи, шарфи та покривала проживають довге та насичене пригодами життя, а після закінчення строку служби їх можна переробити і отримати сировину для нових виробів із вовни.

Принципи нашого виробництва

Натуральність

До складу нашої продукції входить високоякісна вовна, кашемір та бавовна. Вовна, яка є основою при виготовленні, здатна самоочищатися та має антибактеріальні властивості.

Екологічність

Ми підтримуємо свідоме ставлення до природних ресурсів, тому наша продукція підлягає переробці та є ecofriendly. Також частково наші пледи складаються з вторинної сировини – вовни, що отримується завдяки переробці речей із секонд-хенду.

Пристрасть

Бренд Lanavitta створений для людей, які цінують комфорт, проте сумують без пригод. Ми впевнені, що найцікавіше починається за межами зони комфорту. Тож, де б ти не був – високо у горах чи вдома на дивані – теплий плед Lanavitta завжди тебе зігріє.

Lanavittа − український виробник пледів, який відтворює кольорову естетику нашої рідної природи у дизайні своєї продукції, створюючи цікаві натуральні поєднання та візерунки.

Наші пледи букле виробляються за оригінальною технологією, яка є єдиною в Україні. Їх елегантна фактурність та легка об’ємність робить їх теплішими та зручнішими. А завдяки тому, що в їх складі вовна поєднана із шовком, вони дуже легкі та м'які на дотик.

Пледи Lanavitta створюються для справжніх бунтарів. Для таких, хто встановлює свої правила у будь-яких ситуаціях та не боїться бути собою. А ще для таких, хто любить подорожувати хоч по рідному місту, хоч на край світу. Плед Lanavitta не просто зігріває, а допомагає відкривати цікаві місця та підкорювати нові вершини, не виходячи із зони комфорту. Ну круто ж? Тож просто знай, що з нашим пледом ти можеш дозволити собі більше.

Lanavittа створений, щоб покращувати настрій, для цього він, навіть, має власних амбасадорів. Овечки Lanavittа не люблять сумувати і завжди готові подорожувати. Наші овечки постійно щось вигадують, тож слідкуй за ними на сторінці @lanavitta.wool та бунтуй проти буденності разом з пледами Lanavitta.