Наші пледи люблять турботу та догляд

Тож будь гарним господарем, бережи їх, поводься чемно і лагідно. А головне – частіше вигулюй свої пледи та шарфи на свіжому повітрі!

Ми впевнені, що твій плед Lanavitta не буде лежати без діла, тому з часом ти неодмінно помітиш, що він просить трохи освіжити його. Отже, давай дізнаємось, як правильно доглядати за пледами, покривалами, шарфами Lanavitta, щоб вони служили тобі довго і не втрачали привабливого вигляду.

Основні правила догляду за пледами Lanavitta

У більшості випадків, щоб освіжити плед Lanavitta достатньо просто його витрусити та провітрити, наприклад, на балконі. Проте, якщо з’явилася пляма, не хвилюйся – її можна випрати. Краще обрати ручне прання, але якщо вирішиш прати у машині, то обирай лише делікатний режим. При пранні завжди використовуй лише спеціальні миючі засоби.

Пледи люблять ручне прання і ванни із теплою водичкою

Бавовна − не вище +40°С

Вовна − не вище +30°С

Кашемір − не вище +20°С

Пледи терпіти не можуть відбілювання та віджим

Сушити пледи слід у розгорнутому вигляді на рівній поверхні.

А ось хімчистка їм подобається

Тож якщо побачиш плями, з якими ти не впораєшся − сміливо неси плед у хімчистку.

Хоча вовна та бавовна – дуже круті матеріали, стійкі до плям та зминання, проте нашим пледам, як і людям потрібна турбота та догляд. Якщо ти будеш для них гарним господарем, вони віддячать тобі вірною службою!

При дотриманні головних правил догляду твій плед надовго збереже привабливий зовнішній вигляд та буде ще довго дарувати тепло і затишок.

Добре, що наші пледи виготовлені з матеріалів стійких до бруду та плям, отже тобі не потрібно буде доглядати за ними часто. Коли ж вони поруч, то можна не боятися ні негоди, ні поганого настрою, ні лютих морозів. Пледи Lanavitta теплі, міцні та надійні, тож вони проживуть разом з тобою довге життя сповнене пригод та яскравих емоцій.